Zapraszamy uczniów klas IV- VIII do udziału w V edycji konkursu plastyczno -językowego „My T-shirt sagt”.

Hasło tegorocznej edycji to  „GET CREATIVE WÄHREND LOCKDOWN”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy  IV- VI i VII-VIII.

Każdy uczestnik konkursu przygotowuje jeden projekt na jednolitej koszulce (w  dowolnym kolorze) wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie,  malowanie, haft, grafika itp.). Obowiązkowym elementem pracy jest hasło w języku  angielskim, niemieckim lub obu językach jednocześnie, będące osobistą interpretacją  tematu konkursu.  Hasło na koszulce nie może być kopią hasła konkursowego.

Konkursowe koszulki (z dołączoną informacją zawierającą imię i nazwisko oraz klasę autora) prosimy dostarczyć do 20 lutego na szkolną dyżurkę.

Do etapu międzyszkolnego konkursu, szkolna komisja konkursowa wybierze  pięć prac z każdej kategorii wiekowej.

Wyniki etapu szkolnego zostaną podane na stronie internetowej naszej szkoły.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są u nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego.

Nauczyciele języków obcych.